Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Свердління отворів - Акватерм

Перейти до вмісту

Головне меню:


Пошук за розділом:Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
 
Свердління отворів

     Для монтажу різного інженерного обладнання або комунікацій Вам можуть знадобитися послуги по влаштуванню отворів у несучих конструкціях Вашої будівлі. Свердління алмазною коронкою - швидкий і сучасний спосіб зробити будь-який отвір для різних потреб. Можливо просвердлити отвір у бетоні, цеглі, гіпсі, залізобетоні, моноліті, піноблоках, фундаменті і т.д... Якщо на шляху коронки попадеться арматура - її просто переріже і Ви отримаєте ідеально гладкий отвір. При свердлінні коронками можливо підключити пилосос для видалення води, завдяки чому приміщення залишається чистим. Отвір можливо виконати під необхідним кутом та у будь-якій площині. 
     Також ми маємо обладнання для прорізання штроб без пилу, на відміну від звичайних методів, коли після прорізання двох метрів штроб необхідно виходити на годину з приміщення через виникнення  пилової завіси у приміщенні.
      Якщо Ви звернулися до фахівців ТОВ "Акватерм" з питань проведення інженерних мереж - Ви можете бути впевнені, що роботи, які Ви замовили, будіть виконуватися у відповідності зі світовими тенденціями щодо проведення монтажних робіт. Також Ви можете  звернутися до наших спеціалістів для виконання лише робіт по свердлінню отворів або прорізанню штроб.
 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню