Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Центральний пилосос - Акватерм

Перейти до вмісту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
 
Принцип дії та переваги

   Найефективніший спосіб прибирання приміщень - централізоване вакуумне пилоприбирання за допомогою систем пиловидалення. «Система централізованого пиловидалення», «центральний», «вбудований», «стаціонарний» пилосос, - все це назва однієї системи, призначеної для ефективного прибирання пилу з приміщень. В залежності від призначення системи підрозділяються на побутові та професійні, але принцип дії загальний для всіх центральних пилососів: стаціонарне розміщення силового агрегату, наявність системи трубопроводів, викид повітря після пилососа - на вулицю.
    Самим трудомістким процесом під час прибирання центральним пилососом стане для Вас включення шланга в пневморозетку. Як тільки шланг підключений, далеко в надрах Вашого будинку автоматично починає свою роботу силовий агрегат. Він може бути змонтований в будь-якому підсобному приміщенні: на балконі, в коморі, підвалі або гаражі. 
     У стінах будинку розташовуються трубопроводи, які з одного боку підключені до силового агрегату, а з іншого - до спеціальної пневматичної розетки. Як тільки Ви вирішили зайнятися прибиранням, Ви підключаєте до цих розеток шланг, і агрегат автоматично вмикається. Весь бруд, пісок і пил засмоктуються в шланг, та по трубопроводах несеться далеко від житлового простору і «осідає» в спеціальний відсік або змивається у систему каналізації, якщо дана функція передбачена конструктивом агрегату. У цей час вихлопне повітря, яке містить бактерії і тонкодисперсний пил, викидається за межі дома, на відміну від класичного пилососу, коли вихлопне повітря викидається у приміщення, що прибирається. 
       Переносні пилососи легко справляються з великим пилом, а ось усунути його дрібні частинки вони не в змозі. Експлуатуючі систему з центральним пилососом Ви не тільки наведете в будинку абсолютний порядок, але і позбавитесь від збудника алергії - дрібнодисперсного пилу. Вам не потрібно  переносити пилосос з кімнати в кімнату або з поверху на поверх, шланг просто вставляється в пневморозетку і система автоматично починає свою роботу. Силовий агрегат встановлюється в підсобному приміщенні або гаражі, і якщо порівнювати шум від центрального і переносного пилососа, то різниця не на користь останнього. 
 
 
Мережі трубопроводів

     Трубопроводи для прихованих мереж вбудованого пилососа мають умовний діаметр 50 мм і можуть складатися з наступних монтажних елементів: коліна 90°, коліно 45°, трійник  та  муфта. Для запобігання налипання пилу на стінках трубопроводу - елементи та труби для систем центрального пилососу виготовляються з антистатичними властивостями. На кінці трубопроводу встановлюється підрозетник, до якого можна під'єднати  пневматичну розетку або один з аксесуарів системи центрального пилососу. Для керування системою паралельно з трубопроводами прокладається кабель для слаботочного сигналу.
     Для прокладання трубопроводу в цегляну кладку потрібно вирубати штробу 70 х 70 мм. Для укладання трубопроводу в підлозі не потрібно проводити підготовчих робіт у випадку, якщо він не перетинається з іншими трубопровідними системами. Для проведення трубопроводу через стельове перекриття, необхідно прорубати отвір приблизно 100 × 100 мм. Мережі трубопроводів прокладаються таким чином, щоб до усі повороти елементів трубопроводів були розташовані плавною стороною у напрямку силового агрегату для запобігання скупченню сміття у магістралі. Якщо плануються встановлення силового агрегату з можливістю вологого прибирання - необхідно передбачити "сифон" з елементів трубопроводів.
     
 
 

     Також існують трубопроводи для відкритого монтажу щоб прокладати системи центрального пилососу в приміщеннях з виконаними оздоблювальними роботами. Це світова новинка і унікальна технологія ECOHOUSE. Багато клієнтів, які не встановили систему центрального пилососу під час ремонту або будівництва, жаліли про втрачену можливість. Тепер система чистий будинок може бути монтована не тільки на стадії ремонту, але і в приміщеннях, де зроблена вся обробка, без проведення будівельно-ремонтних робіт. Система складається зі спеціальних інсталяційних коробів і вишуканих декоративних елементів італійського дизайну. 

 
 
Аксесуари для систем пиловидалення

    Для систем пиловидалення існує багато аксесуарів, створених для максимально ефективної і комфортної  експлуатації. Крім обов'язкового набору для прибирання (щітки, шлангу та телескопічної трубки) існує багато спеціальних щіток, насадок, та додаткового обладнання, яке розширює можливості системи.
      Якщо агрегат не передбачає вологого прибирання - Вам може знадобитися сепаратор. Це переносний пристрій, який підключається до пневморозетки і служить для збору рідин та грубого сміття. При цьому волога і сміття залишаються в сепараторі, а повітря направляється по трубопроводу в агрегат. Сепаратор допоможе швидко і ефективно прибрати  молоко, що розлилося на кухні, воду навколо басейну, сауни, провести прибирання тераси і зимового саду. Корпус сепаратора виготовлений з нержавіючої сталі або ударостійкого полімеру. Сепаратор укомплектований щіткою для прибирання рідин. 
      Поширеним аксесуаром для систем пиловидалення є пневмосовок, він призначений для прибирання сухого сипучого сміття. Для прибирання достатньо щіткою підмести сміття до приймача і натиснути ногою на клавішу. Він дуже ефективний для прибирання піску у прихожій,   крупи, що розсипалася або цукру на кухні. Монтується в стіну, плінтус чи цоколь кухонних меблів на рівні підлоги.
      Hide-A-Hose - це шланг для прибирання, який "ховається" в стіну після збирання. Hide-A-Hose дозволяє витягнути бажану довжину шланга прямо з пневморозетки.
     WallyFlex - аксесуар, який являє собою шланг, який може розтягуватися довжиною до 3х метрів, а у непрацюючому вигляді складається як пружина і має  довжину близько півметра. Він стаціонарно розміщюється на стіні або в меблі. 
     Vroom - функціонально схожий на попередній аксесуар, але у ньому шланг не складається, а змотується у бабіну. Він встановлюється в меблі і вирішує щоденні завдання з прибирання: пісок в коридорі, крупа що розсипалася на кухні, волосся у ванній.  Він включається і вимикається автоматично при витягуванні шланга і повернення його в касету.
       Також існують інші аксесуари, що менш поширені, але можуть бути корисними саме для Ваших потреб. Для більш детальної інформації звертайтесь до спеціалістів ТОВ "Акватерм". Ми докладемо всі зусилля, щоб створити максимально комфортні умови у Вашій будівлі.
 
 
Силові агрегати

   На світовому ринку представлено безліч обладнання для встановлення систем центрального пилососу. ТОВ "Акватерм" пропонує встановлення обладнання лідерів виробництва агрегатів для систем центральних пилососів, що мають багаторічний досвід та експортують обладнання у безліч країн.
     Центральні системи пиловидалення Cyclovac з'явилися на початку 1960-их. Cyclovac є найбільшим в Канаді постачальником і виробником. Протягом цього часу, компанія залишається на перших позиціях світових рейтингів з продажу та застосуванню нових технологій, постійно оновлюючи асортимент продукції і пропонуючи нові вироби, що відповідають потребам споживчого попиту. 
   Завод для випуску обладнання  систем пиловидалення Drainvac був заснований на початку 1970-их. Розробивши першу в світі систему з автоматичним зливом сміття в каналізацію, Drainvac вивів на ринок абсолютно новий модельний ряд для застосування, як у приватному, так і в комерційному секторах.
     Vacuflo - бренд, агрегати якого виробляються компанією HP Products, Inc. (США), що заснована в 1945 році. Силові агрегати Vacuflo якісні та надійні. У США, країні передових технологій і високих стандартів якості, приділяється велика увага практичності, довговічності та безпеці продукту.
     Система пиловидалення Disan - промисловий вбудований пилосос для готелів, бізнес центрів, комерційної нерухомості тощо. Комерційні системи пиловидалення Disan отримали широке застосування, включаючи готелі, офіси, лікарні, театри, навчальні аудиторії, архіви, церкви, будинки престарілих, станції техобслуговування, яхти, спортивні комплекси та елітні вілли
     Усі виробники мають серію для сухого прибирання. Ця серія агрегатів має  широкий модельний ряд. Від компактних для квартир, до потужних з великим об'ємом контейнера для котеджів. В основі роботи агрегату - циклонний ефект і постійний тканинний фільтр. Під час прибирання збір сміття здійснюється в контейнер агрегату. Збирання пилу може відбуватися у  мішок або у спеціальний відсік агрегату. Такі агрегати можуть бути оснащені кнопками управління системою і індикаторами, що інформують про стан роботи центрального пилососа.
     Деякі агрегати можуть всмоктувати як сухе сміття, так і рідини. Вони не мають жодних фільтрів і мішків. Фільтрація повітря відбувається за допомогою системи «циклон», коли частинки пилу всередині агрегату під дією відцентрової сили притискаються до дна контейнера. Вам не доведеться в майбутньому витрачатися на будь - які витратні матеріали. Сміття з водою зазвичай збирається у спеціальний відсік агрегату, який необхідно час від часу спорожнювати.  Унікальний агрегат автоматичної серії Drainvac, як було зазначено раніше, має функцію зливання пилу та води до каналізації, і у ньому немає ні фільтрів, ні ємності, яку треба спорожнювати. Крім того він має  спеціальний комплект для вологого прибирання з функцією під'єднання до мережі водопостачання.
 
 
    Спеціалісти ТОВ "Акватерм" допоможуть Вам підібрати обладнання для системи центрального пилососу та виконають монтажні роботи у найстисліші строки.
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню