Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Сантехніка - Акватерм

Перейти до вмісту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
 
Встановлення сантехнічних приладів

  Установка сантехнічних приладів - дуже важливий етап при монтажі системи водопостачання і каналізації. Правильно встановлені прилади відрізняються не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і довговічною роботою та відсутністю дискомфорту при експлуатації. Наші спеціалісти мають великий досвід монтажу сантехнічних приборів від економ до еліт класу. Вони знають тонкощі монтажу сантехнічних приладів та дбайливо ставляться до монтажу сантехніки будь-якого класу. При встановленні сучасного сантехнічного обладнання конструктивом обладнання можуть бути передбачені елементи, що монтуються у стінах або підлозі і у разі протікання з’єднань у таких місцях Ви не зможете вчасно про це дізнатися. Для запобігання псування Вашого майна (меблів, шпалер, напольного покриття), а можливо – і майна сусідів, краще зверніться до наших спеціалістів і вони виконають роботи на найвищому рівні та проведуть випробування системи під час будівництва, щоб завіритися у герметичності всіх з’єднань заздалегідь.
     Якщо Ви тільки починаєте будівництво і бажаєте встановити у санвузлах дизайнерські сантехнічні прилади – Ви повинні знати, що одразу після будівництва «коробки» будинку ви маєте займатися вибором сантехнічних приладів. Ви можете їх не купувати, але необхідно, щоб Ви могли сказати, де який прилад буде знаходитись, виробника та його назву. Це пов’язано з тим, що габарити та типи підключення приладів можуть незначно відрізнятися, але коли при встановленні підвісної тумби під умивальник каналізація буде нижче на 2 сантиметри і тумба не перекриє сифон – через ці 2 сантиметри прийдеться знімати плитку та переробляти вивід зі стіни. Варіанти бувають різні. Можуть бути передбачені отвори під крани у фарфорі унітазів чи біде – і також незначне зміщення може зіграти злий жарт. У свою чергу ми прикладемо всі зусилля, щоб таких ситуацій не трапилося і заздалегідь будемо нагадувати, щоб Ви мали певний час для вирішення цих питань.
    Для запобігання непередбачуваних наслідків – наші спеціалісти перевіряють комплектацію приладів перед початком монтажу та передивляються інструкцію. У сфері виробництва елітної дизайнерської сантехніки працюють безліч заводів по всьому світі і на сьогоднішній день більшість приладів мають індивідуальні схеми зборки та комплектуючі. Якщо Ви застали монтажника за переглядом інструкції – це є ознакою високої кваліфікації спеціаліста і він не покладається на «я таке сто разів збирав». Ми стежимо, щоб наші спеціалісти все робили у відповідності до вимог сучасних світових виробників і до кожного монтажу підходили індивідуально.
 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню