Басейни та обладнання для басейнів в Полтаві. Монтаж та обслуговування. Монтаж лайнера, оклейка плівкою. - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Загальні відомості
 
      Якщо Ви є великим прихильником плавання, або бажаєте заволікти своїх  онуків, щоб вони частіше приїжджали до Вас у гості - ми можемо запропонувати для Вас послуги з будівництва басейна в Полтаві та Полтавській області, та повного його облаштування. Якщо Вам потрібно влаштування бетонної чаші - наші партнери будівельники виконають роботу з влаштування чаші басейну будь-якої складності та конфігурації. Ми, в свою чергу, виконаємо монтаж обладнання для освітлення, очистки, циркуляції, підігріву, противотоку, гідромасажу, та інших водних атракционів.
    Користь від плавання давно доведена та неоціненна. В першу чергу плавання дуже корисно людям, які мають зайву вагу, або просто прагнуть підтримувати себе у формі. При плаванні вода протидіє Вашим рухам набагато більше, ніж на повітрі, створюючи фізичне навантаження. Одночасно з цим, в порівнянні з фізичними вправами, набагато зменшується навантаження на суглоби. Все це завдяки тому, що тіло знаходиться в, так би мовити, «невагомості». В нас працюють всі м’язи, але при цьому немає навантаження на лікті, коліна, суглоби, немає навантаження на хребет  та  інші частини. Плавання – це ідеальний варіант відновлення організму після травм. Окрім цього вода створює тиск на тіло, що поліпшує кровообіг. Це корисно людям, які схильні до виникнення целюліту, набрякам, варикозу або зайвої ваги.
    Також плавання корисне, як ліки від стресу. Воно чудово заспокоює та додає Вам бадьорості. Регулярні заняття плаванням окрім тренування м’язів, підвищує витривалість організму та попереджує серцево-судинні захворювання. Під час плавання ми тренуємо легені, збільшуємо забезпечення організму киснем. Люди, які регулярно займаються плаванням мають струнку фігуру еластичну шкіру та бездоганний настрій. І це лише частина корисних властивостей плавання.
        Фірма "Акватерм" надає повний спектр послуг зі створення приватного басейну як у м. Полтава, так і в Україні, а саме:
- консультації та підбір саме того типу басейна, який Вам потрібен,
- будівельні роботи (наші колеги - будівельники),
- облицювальні роботи плівкою для басейнів (лайнером),
- підбір та встановлення фільтрів та обладнання для басейніу,
- гарантійне та післягарантійне обслуговування,
- продаж витратних матеріалів для самостійного обслуговування
Конструктивні особливості
 
  Принципово басейни розрізняються за деякими параметрами та конструктивними особливостями. Для того, щоб скласти завдання на проектування Вам необхідно визначитися з наступними питаннями:
      Перше – це призначення. Воно може бути комерційним або приватним. Від цього дуже сильно залежать вимоги та, як наслідок, вартість фільтраційної системи. Басейн може бути лише для відпочинку (у даному випадку можливо передбачити гідромасажну зону), або для занять (у даному випадку необхідно передбачити систему протитоку).
    Друге  – це система забору води для циркуляції. Басейни можуть бути переливні або скімерні. Переливна система дозволяє наповнювати басейн до країв. При такій системі складніше виконувати її чистку та обслуговування, але багато замовників вважають таку систему більш цікавою з точки зору дизайну. При влаштуванні скімерної системи виконувати обслуговування  набагато простіше, але рівень води в басейні завжди буде трохи меншим, ніж висота бортів приблизно на 10см.
      Трете питання – це матеріал, з якого виготовлено чашу басейну. Вона може бути бетонна (може мати будь-яку форму та глибину, будь-які дизайнерські рішення. Може оздоблюватися як керамічною мозаїкою, так і спеціальним матеріалом для оздоблення – лайнером. Різноманіття варіантів оздоблення робить вибір цього типу басейнів найіндивідуальнішим).
         Можливе влаштування чаші зі скловолокна (цей тип басейнів нагадує величезну ванну. Він поставляється у повністю зібраному вигляді, що значно пришвидшує монтаж, та не потребує внутрішнього оздоблення, але саме через це Ви будете обмежені у формі та розмірі)
      Третій варіант - збірні басейни (Їх перевагою є невелика вартість, велика швидкість монтажу, можливість перенесення в інше місце, в разі поверхневого монтажу. Але так само можна вважати недоліками те, що міцність матеріалу  менша ніж у попередніх варіантах та обмежений вибір форм і дизайну),
      Якщо вартість для Вас головне - вам підійдуть каркасні басейни (це басейни з товстої плівки, яка надівається як «пакет» на несучий каркас. Найдешевший варіант, але як строк служби, так і вибір форм такого басейну невеликий)
    І на останнє - поліпропіленові басейни (ці басейни можуть мати значну різноманітність. Це обумовлено тим, що вони робляться під замовлення та можуть мати індивідуальні розміри, їхня вартість буде нижчою, ніж бетонних. Але недоліками, на нашу думку, є неможливість вибору оздоблювальних матеріалів і не повна свобода у внутрішньому дизайні чаші)
   Плануючи будівництво басейну як у м. Полтава, так і за її межами, звертайтеся до нас, і ми допоможемо визначитися з підбором варіанту, який  найкраще підійде саме Вам. Ми запроектуємо систему очистки басейну та підберемо обладнання. За необхідності змонтуємо його у Вас на об’єкті, допоможемо запустити та налагодити, а також, за Вашим бажанням, якісно виконаємо технічне обслуговування.
Обладнання для басейнів
 
       Перше, що необхідно передбачити при проектуванні басейну - це система фільтрації води. Підбір фільтра для басейну - суто індивідуальний і повинен враховувати безліч критеріїв. Здійснити його правильний підбір зможе тільки кваліфікований фахівець після проведення гідравлічного розрахунку. Кожен фільтр повинен бути укомплектований відповідним насосом для фільтрації та його ефективної промивки. Головна відмінність всіх фільтрів пов'язано з типом басейну - громадський або приватний. Основна відмінність фільтра приватного басейну - мала швидкість фільтрації (2-3м3 / год / м2) порівняно з приватним (4-5м3 / год / м2) і висота засипки фільтруючого шару (для громадських не менше 1м).
        Один з видів фільтрації води - це озонування і УФ лампи. Установки з виробництва озону і ультрафіолетові лампи спільно і кожна окремо виводять якість води на більш високий рівень. Озон, як найпотужніший окислювач, дезінфікує воду басейну нешкідливим для людини способом, що тягне за собою найвищу якість води і скорочення витрати хімпрепаратів. Ультрафіолет, в свою чергу, блокує розвиток бактерій у воді і допалює хлораміни, основне джерело неприємного запаху води "запах хлору", внаслідок чого знижується витрата хімпрепаратів. Установки озонування та ультрафіолетової обробки води для громадських басейнів кардинально відрізняються від пристроїв, що застосовуються у приватних басейнах.
     Наступним необхідним елементом обладнання для басейнів є теплообмінник для підігріву. Підбір теплообмінника необхідної потужності здійснюється до кожного басейну індивідуально  виходячи з теплового розрахунку. Для приватних і невеликих громадських басейнів доцільно застосування трубчастих і спіральних теплообмінників, а для великих громадських (більше 1000 м3) - пластинчастих. Якщо обладнання для підготовки теплоносія не передбачене - можливо встановити проточний електронагрівач, який  призначений для нагріву води басейну до 40°С. Для басейнів з солоною водою застосовуються електронагрівачі з титановим нагрівальним елементом в пластиковому корпусі. Всі електронагрівачі оснащені термостатом до 40°С, захистом від перегріву, реле протоки або датчиком тиску.
          Для невеликих басейнів, в яких плануються займатися самовдосконаленням свого тіла та здоров’я, просто необхідно встановлювати спеціальні системи, які утворюють  штучну течію. Це дозволить проводити час з максимальною користю для організму. Також для розширення функціональності басейну, існують всілякі водні атракціони: аеромасажний лежак, донний гейзер, різні водоспади, водні тренажери. Це обладнання є необов'язковим для встановлення в басейн і підбирається виходячи з побажань замовника.
        Для зони відпочинку буде доцільно встановити гідромасажні форсунки, які можуть бути з "підсмоктуванням" повітря або аеромасажні,  що працюють в парі з нагнітачем повітря. Умовно гідромасажні форсунки можна розділити за формою обертання сопла (такі, що обертаються, та такі, що встановлюються вручну) і способом монтажу (готові ванни (типу акрилової) або бетонні чаші). У комплектацію гідромасажних місць, крім форсунок, обов'язково входить циркуляційний насос, забірний пристрій, пристрій для регулювання підсосу повітря та пневмокнопка, а для аеромасажних місць - нагнітач повітря та пневмокнопка. Варіант монтажу гідромасажних форсунок - стіновий і донний, аеромасажних - тільки горизонтально (стіновий).
     Для підсвічування Вашого басейну у темний час доби ми встановимо освітлення. На сьогоднішній день існую велика кількість освітлювальних приладів. Вони відрізняються за розмірами, характеристиками та кольором.
Обклеювання басейнів
 
     Найбільш практичним способом обробки чаші басейну - виготовлення гідроізоляційної мембрани з армованої плівки ПВХ. Її товщина складає 1,5 мм, між шарами ПВХ плівка армована спеціальним геотекстильним полотном. Зовнішній шар плівки проходить обробку хімічними засобами, завдяки яким сприйнятливість до життєдіяльності мікроорганізмів значно знижується. За допомогою цього матеріалу одночасно вирішується кілька завдань - надійна гідроізоляція чаші басейну,  привабливий дизайн (великий вибір кольорів та узорів), компенсація невеликих тріщин і осідань без порушення цілісності гідроізоляції, хороші експлуатаційні результати (невелика вартість монтажу і експлуатаційних витрат, у порівнянні з плитковим басейном). Багато видів плівки мають властивості збереження кольору, відштовхування вапняного нальоту та бруду. Також, ПВХ плівка для обробки басейнів дуже міцна і здатна витримати величезний тиск. Вона стійка до ультрафіолету, хлору і солей.
        Фахівці ТОВ "Акватерм" виконають для Вас оклеювання чаші басейну плівкою ПВХ у відповідності з усіма нормами та правилами, щоб експлуатація басейну  приносила вам лише задоволення. Термін безремонтної експлуатації басейнів, обклеїних лайнером, як правило довший, ніж при облицюванні плиткою. Також при облицюванні плівкою ПВХ набагато менші вимоги до гідроізоляції чаші. Єдиним (головним) недоліком плівки ПВХ є неможливість виконати індивідуальне оздоблення (унікальний малюнок) чаші басейна.
Назад до змісту | Назад до головного меню