Системи сніготаяння в Полтаві, системи обігріву покрівель та жолобів, обігрів водостоків - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Системи сніготанення на зовнішніх поверхнях

    Система сніготанення зовнішніх поверхонь від компанії Акваткрм - це можливість захисту від снігу та криги практично будь-яких зовнішніх площин: ступенів, доріжок, тротуарів, майданчиків автостоянок, пандусів, вантажно-розвантажувальних майданчиків, мостів і т.д. Ви можете замовити установку даних систем обігріву в будь-якому необхідному для цього місці.
Кабельні системи обігріву зовнішніх поверхонь:
- Цілодобово будуть підтримувати будь-яку зовнішню площину в необхідному стані;
- Знизять ризик травматизму;
- Захистять бетон або асфальт від руйнівного впливу солі;
- Заощадять час і кошти на розчищення снігу або льоду вручну;
     Це може бути будь-яка поверхня, яка потребує захисту від льоду та снігу: бетон, асфальт, утрамбований пісок або гравій; далі на них укладається гріючий кабель. Потім зверху він може бути закритий бетоном або засипаний піском. Після чого виконується укладання кінцевого покриття (тротуарної плитки, мармуру, асфальту, граніту і т.д).
  Система сніготанення зовнішніх майданчиків може включати в себе: датчик температури грунту, датчик температури повітря та датчик вологості. Вони зчитують погодні умови і передають їх на терморегулятор, іншими словами працюють в якості "метеостанції".  Таким чином, тільки коли це необхідно (створюються несприятливі погодні умови (ожеледиця, снігові наноси - тобто за наявності снігу або криги на поверхні, що обігрівається) терморегулятор включає систему обігріву та гріючий кабель починає нагріватися і виділяє тепло. В результаті чого сніг тане, і тала вода стікає в водозбірники, а покриття залишиться сухим! Іншими словами, кабельна система танення снігу і льоду  працює в режимі очікування.
   Комплектація системи та її потужність залежить від площі, що обігрівається і особливостей майданчика. Для обігріву зовнішніх площин можуть застосовуватися готові кабельні мати на основі сітки з армованого пластику або відрізний кабель для довільного монтажу на необхідній площі. Деякі кабельні системи можуть бути укладені прямо в гарячий асфальт (160°С) при його укладанні. Наші спеціалісти розрахують максимально ефективну систему сніготанення для ваших потреб і виконають монтаж для довгострокового та ефективного використання.
Антикригові системи покрівель
    Система захисту від обмерзання отримали велику популярність і визнання завдяки тому, що дозволяють виключити утворення криги в жолобах і водостоках, а так само в різних місцях на покрівлі. Кабельні системи для антиобледеніння (обігріву) дахів і водостоків працюють в основному під час відлиг, а також у весняно-осінній період в діапазоні температур -10°С...+5°С (найбільш сприятлива температура для утворення бурульок і льоду). Дані системи оснащуються датчиками температури повітря, опадів і води а також спеціалізованим терморегулятором, який буде керувати роботою системи.
Антиобмерзання дозволяє:
- Продовжити термін служби покрівлі;
- Оберегти водостічні труби, жолоби від пошкоджень;
- Запобігти передчасному руйнуванню фасадів будівель;
- Убезпечити Вас від падіння бурульок і льоду.
  Систему захисту від обмерзання можливо встановлюються практично на будь-яку покрівлю. Керування даною системою може відбуватися як у ручному режимі, так і у погодозалежному автоматичному режимі.
Системи підігріву та підтримання температури
ємностей та трубопроводів

   Кабельні системи обігріву трубопроводів і ємностей призначені для захисту від замерзання і поліпшення проходження продукту, що транспортується в трубопроводах і ємностях, а також від їх ушкоджень у зимовий період. Матеріали, які використовуються для теплоізоляції трубопроводів, не дозволяють повністю виключити втрати тепла. Кабельні системи обігріву застосовують на трубопроводах різного призначення: прокладених під землею, в не опалювальних приміщеннях, на відкритому повітрі. Нагрівальні кабелі встановлюють як зовні трубопроводів, так і всередині них. Системи обігріву трубопроводів і ємностей легко встановлюються без застосування дорогого обладнання та інструменту, не вимагають постійного обслуговування та профілактичного ремонту.
     Температура обігріву контролюється за допомогою терморегуляторів. Принцип роботи системи керування простий: за допомогою датчиків відслідковується зміна температури і включається обігрів труб, якщо це необхідно.
    Для ефективної роботи системи обігріву, необхідно забезпечити хорошу теплоізоляцію трубопроводу, щоб звести до мінімуму втрати тепла. В якості теплоізоляції рекомендується застосовувати матеріали, що мають мінімальний коефіцієнт теплопровідності, розроблені спеціально для трубопроводів. Поверх утеплювача кріпиться гідроізоляція, що запобігає теплоізоляції від намокання  і механічних пошкоджень .
    Типова система теплообігріву включає в себе:
- Нагрівальну частину: нагрівальні кабелі та аксесуари для їх кріплення на трубопроводі, локальні елементи підігріву вузлів трубопроводу (фланців, вентилів, насосів);
- Розподільчу мережу, що забезпечує живлення для всіх елементів гріючої частини і передачу інформаційних сигналів від датчиків до щита системи керування: силові та інформаційні кабелі, розподільні коробки і кріпильні елементи;
- Систему керування: шафи керування, терморегулятори, датчики температури труби і повітря, датчики потоку, пускорегулюючу і захисну апаратуру.

  Компанія Акватерм виконує розрахункові та проектні роботи антикригових систем. Працюючи як з вітчизняними, так і з закордонними виробниками ми можемо запропонувани антикригові системи як економ-класу, так і преміум. Не дивлячись на те, які матеріали використовуються, уся продукція має тривалі гарантійні терміни (до 15 років)
Назад до змісту | Назад до головного меню