Свердління отворів установками алмазного буріння в Полтаві та Полтавській області - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Пошук за розділом:Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Свердління отворів

   Для монтажу різного інженерного обладнання або комунікацій Вам можуть знадобитися послуги по влаштуванню (свердлінню) отворів у несучих конструкціях Вашої будівлі. Свердління алмазною коронкою - швидкий і сучасний спосіб зробити будь-який отвір для різних потреб. Можливо просвердлити отвір у бетоні, цеглі, гіпсі, залізобетоні, моноліті, піноблоках, фундаменті і т.д... Якщо на шляху коронки попадеться арматура - її просто переріже і Ви отримаєте ідеально гладкий отвір. При свердлінні коронками можливо підключити пилосос для видалення води, завдяки чому приміщення залишається чистим. Отвір можливо виконати під необхідним кутом та у будь-якій площині.
    Також ми маємо обладнання для прорізання штроб без пилу, на відміну від звичайних методів, коли після прорізання двох метрів штроб необхідно виходити на годину з приміщення через виникнення  пилової завіси у приміщенні.
     Якщо Ви звернулися до фахівців ТОВ "Акватерм" з питань проведення інженерних мереж - Ви можете бути впевнені, що роботи, які Ви замовили, будіть виконуватися у відповідності зі світовими тенденціями щодо проведення монтажних робіт. Також Ви можете  звернутися до наших спеціалістів для виконання лише робіт по свердлінню отворів або прорізанню штроб.
Назад до змісту | Назад до головного меню