Монтаж сантехніки та сантехнічних приладів в Полтаві. Монтаж дизайнерської сантехніки. - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
 
Встановлення сантехнічних приладів

 Встановлення сантехніки та сантехнічних приладів в Полтаві та Полтавській області - дуже важливий етап при монтажі системи водопостачання і каналізації. Правильно встановлені сантехнічні прилади відрізняються не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і довговічною роботою та відсутністю дискомфорту при експлуатації. Наші спеціалісти мають великий досвід монтажу дизайнерської сантехніки в Полтаві та сантехнічних приладів від економ до еліт класу. Ми знаємо тонкощі монтажу сантехніки будь-якого класу, та особливо дбайливо ставимося до монтажу дизайнерських сантехнічних приладів. При встановленні сучасної сантехніки конструктивом обладнання можуть бути передбачені елементи, що монтуються у стінах або підлозі, і у разі протікання з’єднань у таких місцях, Ви не зможете вчасно про це дізнатися. Для запобігання псування Вашого майна (меблів, шпалер, напільного покриття), а можливо – і майна сусідів, краще зверніться до наших спеціалістів і вони виконають роботи на найвищому рівні та проведуть випробування системи під час будівництва, щоб упевнитися у герметичності всіх з’єднань заздалегідь.
 
    Якщо Ви тільки починаєте будівництво і бажаєте встановити у санвузлах індивідуальні дизайнерські сантехнічні прилади – Ви повинні знати, що одразу після зведення «коробки» будинку ви маєте займатися вибором сантехнічних приладів. Ви можете їх не купувати, але необхідно, щоб Ви могли сказати, де який сантехнічний прилад буде знаходитися, його виробника та модель. Це пов’язано з тим, що габарити та типи підключення приладів можуть відрізнятися, але коли при встановленні підвісної тумби під умивальник каналізація буде нижче на 2 сантиметри, і тумба не перекриє сифон – через ці 2 сантиметри прийдеться знімати плитку та переробляти підключення. Варіанти бувають різні. Можуть бути передбачені отвори під крани у фарфорі унітазів чи біде – і також незначне зміщення може зіграти злий жарт. У свою чергу ми прикладемо всі зусилля, щоб таких ситуацій не трапилося і заздалегідь будемо нагадувати, щоб Ви мали певний час для вирішення цих питань.
 
   Для запобігання непередбачуваних наслідків – наші спеціалісти перевіряють комплектацію сантехнічних приладів перед початком монтажу та перевіряють монтажні вказівки. У сфері виробництва елітної дизайнерської сантехніки працюють безліч заводів по всьому світу і, на сьогоднішній день, більшість приладів мають індивідуальні схеми зборки та комплектуючі. Якщо Ви бачите майстра за переглядом інструкції – це є ознакою високої кваліфікації спеціаліста, і того, що він не покладається на «я таке сто разів збирав». Ми стежимо, щоб наші спеціалісти все робили у відповідності до вимог сучасних світових виробників і до кожного монтажу підходили індивідуально. Замовляючи послуги монтажу сантехніки та сантехнічних мереж в Полтаві та Полтавській області у наших спеціалістів Ви отримуєте максимально якісні послуги та кваліфікований сервіс.
Назад до змісту | Назад до головного меню