Водопідготовка та водоочищення, фільтраційні установки - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Водопідготовка та водоочищення води в Полтаві

   Яку воду ми п'ємо? В цілому ми вживаємо водопровідну воду для приготування їжі і в кращому випадку очищену або кип'ячену воду для пиття. Водопровідна вода в Полтаві це розчинені в ній пестициди, хлориди а так само механічне забруднення іржею і брудом з труб. Це питання особливо актуальне для води із колодців та скважин в Полтавській області. Ви можете спостерігати як з'являються з часом іржаві потьоки на раковинах, унітазах і т.п. А тепер уявіть собі що ми це п'ємо!? А скільки ще невидимих шкідливих домішок, бактерій та інфекцій знаходиться у воді? Всі ці забруднення призводять до кишкових захворювань, різкого зниження імунітету організму, можливо і ракових захворювань. Багато хто знаходить вихід у купівлі води. Але чи знаєте Ви, яку воду купуєте?, Та й тягати важкі бутилі хіба вихід? Чи знаєте ви, що купуючи «чисту» воду в брудних бутилях, в них починають розмножуватися бактерії і мікроорганізми?
   Чи не простіше поставити систему фільтрації для води, і знати що чиста вода завжди «під рукою», непотрібно нікуди їхати і нічого замовляти?! Компанія «Акватерм» представляє продукцію компаній "Aqua Filter", США та Aquacut, Україна. Ми можемо задовольнити будь-які потреби покупця. Від настільних компактних фільтрів і фільтрів під кухонну мийку, до систем для очищення і знезалізнення котеджів і приватних будинків.
     В першу чергу для правильного обрання обладнання необхідно провести Аналіз води. В Полтаві та Полтавській області ми допоможемо Вам зробити розгорнутий аналіз води. Залежно від наявності шкідливих домішок наші фахівці підберуть для Вас оптимальний варіант, як за функціями, так і за ціною. Наші спеціалісти виконають монтаж і підключення фільтрів до мережі на вводі водопостачання у будівлю чи під точку розбору води та встановлять кран для очищеної води, якщо даний передбачено комплектацією обраного обладнання.
Назад до змісту | Назад до головного меню