Тепловізійне обстеження, енергоаудит - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Стисло про тепловізійне обстеження

      Тепловізійне обстеження (тепловізійна  діагностика) - це огляд об'єктів в інфрачервоному діапазоні хвильового спектру ("теплова картинка"), вимірювання температури в будь-якій точці "тепловий картинки", спостереження динаміки теплових процесів, визначення якості та рівня теплоізоляції і вологісного режиму, а також створення банку даних теплового стану по кожному із спостережуваних об'єктів.
         Тепловізійний контроль якості теплозахисту будівель і споруд зарекомендував себе як один з основних способів контролю стану огороджувальних конструкцій по закінченні будівництва і в період експлуатації  завдяки оперативності, наочності методу і достовірності отриманих результатів. Метод дозволяє виявити порушення теплозахисних огороджувальних конструкцій, що виникли в результаті порушення технології виготовлення будівельних матеріалів; помилок у розрахунках проектування та порушень при будівництві будівель; неправильного режиму експлуатації; природного старіння матеріалів під впливом часу та погодних умов.
    Тепловізійне обстеження допоможе Вам визначити місця витоків тепла і знайти правильний і найбільш ефективний спосіб скоротити витрати на споживання енергоресурсів у майбутньому. 
     Також неможна забувати, що один з основних напрямків використання тепловізійної зйомки – це пошук потенційних небезпек в електромережах та електропристроях. У разі перевірки можна заздалегідь виявити розгалужуючі коробки з поганим електричним з’єднанням, електричні розетки та вмикачі, які мають неякісні внутрішні підключення, ділянки прихованої проводки з поганою ізоляцією. Несвоєчасне виявлення цих проблем призводить до дуже тяжких наслідків, таких, як пожежі. Також у розподільчих щитах побутового та промислового призначення можна виявити дефектні автоматичні вимикачі та клемні з’єднання. Якщо Ви власник обладнання, яке живиться трифазною напругою, зникання однієї з фаз, або зменшення напруги через поганий контакт призведе до виходу з ладу коштовного обладнання, ремонт якого може коштувати набагато більше, ніж вартість перевірки. 
      Звертайтеся до спеціалістів ТОВ "Акватерм" за більш детальною інформацією та для замовлення виїзду спеціаліста на Ваш об'єкт.
Пакети послуг

  Спеціалісти компанії Акватерм використовують тільки високоякісне професійне тепловізійне обладнання з високою роздільною здатністтю вихідних зображень.   
 
       Ми розробили для Вас два основні пакети послуг на проведення тепловізійної зйомки щоб Ви могли скористатися нашими послугами у відповідності з Вашими потребами. Незалежно від видів обстеження Вам передадуть зроблені фотографії, в електронному вигляді. Вони будуть мати спеціальний радіометричний формат. При необхідності Ви маєте можливість самостійно встановити безкоштовне програмне забезпечення Flir QuickRepot та переглядати температурні дані зображень.
       Повне обстеження: до Вас на об'єкт приїде фахівець з тепловізійної зйомки, який проводить тепловізійне обстеженням всього будинку всередині і зовні (приблизний час 1-2 години). Через 3 робочих дні на електронну пошту Вам прийде Тепловізійний звіт, в якому будуть фотографії та термограми всіх дефектних місць із зазначенням їх критичності, місцями ймовірної появи вогкості, грибка, цвілі і загальними висновками про тепловий стан будинку (якщо необхідно - паперовий варіант Ви можете отримати в офісі нашої компанії ). Для формування звітів використовується спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє з максимальною точністтю на наглядністтю вказати виявлені недоліки, створюючі багатошарові комбіновані знимки.
      Експрес обстеження: до Вас на об'єкт приїде фахівець з тепловізійної зйомки, спільно з Вами або Вашим представником проводить тепловізійний огляд всього будинку, на екрані тепловізора показує витоки тепла, дефектні та такі, що потребують уваги місця. Зроблені в процесі тепловізійного огляду фотографії та термограми будуть відправлені Вам на електронну пошту.
Назад до змісту | Назад до головного меню