Електромонтажні роботи, встановлення електричних щитів, прокладка електрокабелів, прокледка прихованої проводки - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Електромонтажні роботи
     
     Будь які ремонтні або будівельні роботи не зможуть обійтися без електромонтажних робіт. Це можуть бути і банальний вимикач з однією єдиною лампочкою в кладовці, або блоки вимикачів та розеток у Вашій улюбленій кімнаті, різноманітне дизайнерське підсвітлення, світлодіодне підсвітлення. Якщо Ви власник офісу - там обов’язково будуть робочі місця, які треба якісно освітлювати та підвести до них електричну напругу та мережеві комунікації. А якщо Ви власник технологічних приміщень і прагнете, щоб Ваше обладнання працювало на протязі тривалого часу і не вийшло з ладу через недостатній захист електричної мережі - можна мінімізувати проблеми при експлуатації, якщо правильно виконати монтаж електропроводки та підбір систем захисту.
    Для запобігання неприємностей, що можуть виникнути при експлуатації систем, при виконанні монтажних робіт ми використовуємо тільки якісні матеріали, які перевірили на власному досвіді. Для підключення використовуються негорючі кабелі та самозатухаючі захисні труби. Усі кінці затискаються спеціальними наконечниками, що забезпечують якісний контакт. Щоб захистити Вас від ураження струмом ми встановимо пристрої що контролюють цілісність електричної мережі. При неякісній внутрішній ізоляції приладів, або при ненавмисному доторканні до струмопровідних частин - живлення вимкнеться до того, як це призведе до небажаних наслідків. 
     Ми маємо постійний штат робітників, які постійно підвищують свою кваліфікацію на різноманітних тренінгах та семінарах. Виконуючи роботи, ми гарантуємо Вам найвищу якість та професійність.
     Якщо у Вас частенько вимикають світло, і це несамовито дратує, або Ви маєте технологічне обладнання, яке неможна відключати від електромережі – ми раді Вам допомогти не тільки в підборі типу та потрібної потужності генератора, а й змонтувати його на об’єкті та забезпечити правильний ввід в експлуатацію. Ми запропонуємо Вам саме ті системи автоматичного включення генератора та захисту мережі, які необхідні в Вашому індивідуальному випадку.
       Крім того, виконання електромонтажних робіт - один з  невід'ємних процесів при монтажі інженерних мереж вентиляції, кондиціонування, насосного обладнання для опалення чи водопостачання тощо... Ми виконуємо повний спектр послуг з монтажу електромереж та мереж керування як для масштабних комерційних об'єктів, так і для приватних котеджів. 
У наші послуги входить: 
- Монтаж електромереж;
- Встановлення електрообладнання
- Встановлення розеток та вимикачів
- Встановлення приладів освітлення (люстр, бра, світильників, ламп);
- Встановлення домофонів та відеокамер;
- Монтаж та влаштування електрощитів;
- Інші дрібні електромонтажні роботи.
         Будьте певні: ми задовольнимо Всі Ваші потреби!

    Як правило - прокладка основної мережі магістральних кабелів проводиться під стяжку та  за підвісною стелею. Електропроводка в квартирі, згідно сучасним вимогам, здійснюється трижильним (при однофазних споживачів) або п'ятижильним (для трифазних споживачів) кабелем. Спільно з прокладкою силових кабелів проводиться прокладка слабкострумових ліній (телефонний, телевізійний і інтернетівський кабелі). Прокладка слабкострумових проводів здійснюється окремо від силових кабелів для запобігання погіршення сигналу.
 Опуски і підйоми кабелів до місць безпосереднього встановлення електроарматури (обладнання, розетки, вимикачі, регулятори, світильники тощо) здійснюються по стінах в штробі. Прокладка силових і слабкострумових кабелів здійснюється роздільно в різних штробах.
   Після прокладання магістралей електромереж необхідно дочекатися закінчення процесу вирівнювання стін і коли поверхня буде готові під «чистову» обробку - проводиться установка підрозетників і розподільчих коробок. Всі силові кабелі електрики зводяться до місця установки електрощита. Слабкострумові дроти - відповідно до призначення мереж.
  Наступним етапом розведення електропроводки є комутація кабелів в розпаєчних коробках, після чого монтується електрощит, встановлюється автоматика і підключаються всі кабелі електрики згідно  схеми електропостачання.
 Після чистової обробки встановлюється електроарматура (розетки, вимикачі, світильники) з декоративними накладками і рамками, встановлюється і підключається побутова техніка (електроплити, духовки, кондиціонери та інша електрика квартири.)
   Також існують інші варіанти прокладання кабелів, наприклад відкритим методом у лотках - авжеж це рішення не підійде для приватного котеджу і застосовується для комерційних об'єктів. Або можна виконати монтаж електропроводки лучовою схемою, без розпаєчних коробок. Це рішення є більш витратним, але багато замовників обирають саме його для втілення новітніх дизайнерських рішень у оздобленні приміщень. Звертайтеся до спеціалістів ТОВ "Акватерм" за розробленням проектного рішення та попереднім розрахунком вартості проведення електромонтажних робіт у Полтаві та Полтавській області.
Електричні теплі підлоги  

     Ми вже розглядали системи водяних теплих підлог у розділі "Опалення", а у даному розділі ми коротко  розглянемо електричні рішення систем теплих підлог. На підсумковий  результат не впливає матеріал, з якого Ви плануєте влаштування електричних теплих підлог, але для різних випадків доцільніше використовувати різні рішення.  Електричні підлоги також користуються популярність у споживачів і є досить доцільним рішенням у багатьох випадках. Основою електричної теплої підлоги служить спеціальний резистивний нагрівальний елемент: кабель, карбонова паста або волокно.
   Електричні теплі підлоги можуть служити як додатковим, так і основним джерелом опалення в будинку. До того ж великий асортимент дозволяє використовувати даний спосіб обігріву з будь-яким фінішним покриттям підлоги при при капітальному і навіть косметичному ремонтах. На відміну від водяної теплої підлоги, для якої необхідно мінімум 7 см висоти стяжки (2 см - трубка і 5 см - стяжка) - для електричної теплої підлоги максимум необхідно 1,5 - 2см у випадку коли виконується влаштування кабелем.
     Якщо у якості чистового покриттям підлоги планується ламінат, ковролін, лінолеум або паркетна дошка, то найкраще буде вкласти інфрачервону плівкову підлогу. У цьому випадку нагрівальна плівка краще кабельної системі обігріву, тому що вона не вимагає заливки стяжкою, а просто розкатується під чистовим покриттям.
     Якщо Ви плануєте покласти на підлогу кахельну плитку - то в цьому випадку доцільніше використовувати гріючий кабель, стрижневі і кабельні мати. Останні можна укладати безпосередньо в клейовий розчин без підняття рівня підлоги.
Системи автоматизації  

      У нашому електротехнічному відділі працюють спеціалісти дуже високої кваліфікації, які окрім стандартних електромонтажних робіт виконують зборку щитів автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж.
  Системи автоматики є невід'ємною частиною інженерних мереж з вентиляції та кондиціонування, також можуть використовуватися для систем опалення, водопостачанні чи інших мереж, де застосовується насосне та електричне обладнання. Системи автоматизації роботи інженерних мереж значно спрощують процес експлуатації, підвищують рівень комфорту та подовжують експлуатаційний строк самого обладнання.
      Наприклад, Ви встановили дизельний генератор електронапруги, але ви не хочете взимку увечері виходити і запускати його, якщо вимкнеться світло. Ми запропонуємо Вам систему автоматики, яка сама увімкне генератор при вимкненні світла, і заглушить його при відновленні електропостачання. Або Ви встановили твердопаливний котел, те не бажаєте вночі підкидувати дрова (а при великих заморозках однієї загрузки перолізного котлу вистачає до 4х годин) - ми виконаємо підключення таким чином, щоб при догоранні дров увімкнувся газовий або електричний котли (авжеж, якщо вони встановлені або передбачені) та вимкнувся сам при новій загрузці дров. Також без системи автоматики У вас не вийде підтримувати точну температуру теплоносія, що призведе до незручностей. Системи автоматизації вентиляції та кондиціонування повинні підтримувати точну температуру, виконувати перевірку забрудненості фільтрів, захищати обладнання від перегріву чи розморожування та багато іншого. А якщо Ви бажаєте керувати системами з комп'ютера чи просто перевіряти параметри роботи - наші спеціалісти розроблять та виконають монтаж даної  автоматики та диспетчеризації з повної відладкою системи.
      Якщо Ви хочете покращити умови життя і поліпшити його якість, використовуючи час на те, що  Вам дійсно важливо,  а не на  керування мережами - звертайтеся до фахівців  ТОВ "Акватерм" і ми обов'язково запропонуємо вам варіанти з автоматизації та спрощення керування Вашими інженерними мережами.

Блискавкозахист

     Під час грози виникає електричний розряд величезної потужності, який при наближенні до земної поверхні спрямовується переважно до високих предметів. Але головне для розряду блискавки, що не висота об'єкта, а його хороша провідність, у тому числі і провідність грунту. Відомі випадки прямого попадання блискавки в дно глибоких ярів, яке являло собою вологий грунт, який є добрим провідником. Безпосередній розряд блискавки завдає сильних механічних руйнувань. Пряме попадання блискавки в дерев'яну споруду неминуче призводить до пожежі. Розряд блискавки всередину споруди, яка не має системи блискавкозахисту, небезпечний для життя людей і домашніх тварин, що знаходяться всередині. Розряд може пройти через тіло людини або тварини і призвести до смертельного результату. Дуже велика кількість пошкоджених побутових електроприладів, мікроелектроніки псується від грозових перенапруг, пов'язаних з проникненням високих потенціалів всередину будинку по проводах повітряної лінії, яка йде від трансформаторної підстанції. Для того, щоб цього не сталося в електричному щиті на вводі в будинок встановлюються ПЗІП - пристрій захисту від імпульсних перенапруг.
   Під час грози становить небезпеку не тільки пряме попадання блискавки, але й електростатична індукція, супутня грозовому процесу. На різних металоконструкціях будинку: пічні труби, покрівля, водостоки, антени і т.п. виникає різниця потенціалів по відношенню до землі, яка може викликати іскру в кілька сантиметрів і тривалістю в кілька мікросекунд. Саме тому особливо в будинках з металевою покрівлею (профнастил, металочерепиця) Необхідно правильно організовувати систему заземлення покрівлі та монтувати блискавкозахист.
     Один із способів блискавкозахисту будинку - установка одного або декількох стрижневих блискавкоприймачів. Змонтований блискавкоприймач, з одного боку наближає безпосередньо до будинку розряд прямого попадання блискавки, але з іншого - утворюється зустрічний лідер, який віддаляє від будинку зону формування головного розряду блискавки.
   Для невеликих дачних будинків з двосхилим дахом менше 90 град. за відсутності виступаючих елементів над коником даху використовуються тросові блискавкоприймачі, що представляють собою сталевий натягнутий трос над коником будинку. В аналогічних будинках при наявності пічної труби, як правило досить змонтувати один або два стрижневих блискавкоприймача.      Для будинків, що мають багатоскатну і багаторівневу покрівлю - як правило, система блискавкозахисту будинку являє собою комбінацію різних блискавкоприймачів.
      Поряд з пасивною системою блискавкозахисту (стрижневі й тросові блискавкоприймачі) у багатьох країнах Заходу, та й в нашій країні вже щосили використовується Активна система блискавкозахисту. Активні блискавкоприймачі представляють собою електронний пристрій, який створює і активізує іонізований канал для проходу розряду блискавки на землю через цей блискавкоприймач. Механізм дії активного блискавкозахисту такий: електронний блок, який знаходиться в активній голівці блискавкоприймача, за частки секунди до розряду блискавки виробляє високочастотні імпульси, в результаті яких на блискавкоприймачі виникає коронний розряд, який і створює іонізуючий канал для проходу розряду блискавки на землю. Активний блискавковідвід в порівнянні з пасивним більш надійний, має велику площу покриття, досить простий у монтажі. Головний недолік активного блискавкоприймача - його вартість. Досвід застосування таких пристроїв показує, що доцільно їх застосовувати в заміських будинках зі складною конфігурацією різнорівневої покрівлі з великою кількістю зламів і т.п. В цьому випадку вартість активного блискавкоприймача з монтажем найчастіше обходиться дешевше монтажу численних штирьових (пасивних) блискавкоприймачів.
       Важлива частина системи блискавкозахисту будинку - монтаж контуру заземлення. Контур заземлення системи блискавкозахисту будинку нічим фізично не відрізняється від контуру заземлення електрообладнання в цілому. Єдине, на нього більш високі вимоги щодо опору розтікання заземлювача, воно має бути не більше 10 Ом.
      Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати оптимальну систему блискавкозахисту Вашого будинку, виготовлять грамотний проект і здійснять його реалізацію на практиці у відповідності з усіма існуючими на сьогоднішній день нормами та вимогами.
Заземлення

  Згідно ПУЕ (правила улаштування електроустановок), заземлення - це навмисне електричне з'єднання будь-якої точки мережі, електроустановки чи обладнання з заземлювальним пристроєм.
      Правильно виконане заземлення будинку дозволить підвищити безпеку вашого життя від ураження електричним струмом при поломках електрообладнання. У разі замикання фазного провідника на корпус незаземленого електроприладу -  людина, що його торкнеться, піддається ризику ураження внутрішніх органів, через які потече електричний струм. Для запобігання цьому необхідне з'єднання корпусів обладнання  із заземлювальним пристроєм і використання автоматів захисту, що відключають живлення пошкодженого приладу в аварійних ситуаціях.
  Заземлення необхідне і для захисту від блискавок. Щоб блискавка вдарила в блискавкоприймач, а також щоб виключити проникнення високих струмів всередину приміщення, що захищається, необхідно з'єднати системи блискавкозахисту із заземлювальним пристроєм, який володіє низьким опором заземлення.
    Якісне заземлення необхідно для спрацьовування ПЗІП (пристрої захисту від імпульсних перенапруг), що захищає електрообладнання від перенапруги, викликаної ударом блискавки в повітряну лінію, яка веде від трансформаторної підстанції до будинку.
      Також однією з умов підключення будинку до газу, для захисту від вибуху і пожеж, є обов'язкова наявність контуру заземлення.
  Кількість способів виконання пристрою повторного заземлення досить велика. Традиційний спосіб - копається канава глибиною не менше 0,5 метра по периметру будівлі, у вигляді трикутника, пташиної лапи і т.п. У цій канаві на певній відстані забиваються сталеві куточки, штирі труби, які згодом з'єднуються між собою і будівлею сталевою смугою. Всі з'єднання виконуються тільки зварюванням і захищаються від корозії.
   До недоліків даного методу можна віднести відносну недовговічність робочих властивостей контуру, значне погіршення параметрів в зимовий період через промерзання грунту, а також великий обсяг земляних робіт, а відповідно і складність відновлення ландшафту після них.
    До прогресивних способів відноситься монтаж модульно - штирьової системи заземлення. Цей спосіб практично повністю позбавлений недоліків попереднього - термін служби його складає близько 80 років., Параметри заземлювального пристрою практично не схильні до сезонних факторів. Для монтажу пристрою немає необхідності перекопувати всю земельну ділянку - досить зняти верхній шар з поверхні не більше 0,5 * 0,5 метрів. Заземлюючий електрод представляє з себе штир досить великої довжини (6 - 30 метрів) складається з декількох модулів, забитих послідовно і з'єднаних між собою.
Назад до змісту | Назад до головного меню