Системи автоматичного поливу Hunter в Полтаві, монтаж систем автополиву, обладнання для автополиву Hunter в Полтаві - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Загальні відомості
 
      Компанія Акватерм є офіційним представником продукції HUNTER (США) в Полтаві та Полтавській області. Ми поставляємо обладнання і виконуємо монтаж систем автоматичного поливу будь-якої складності.
    Система автоматичного поливу Hunter - це система трубопроводів і форсунок, функцією якої є своєчасний, безперебійний та рівномірний полив заданих ландшафтних площ в автоматичному режимі. Система автоматичного поливу складається з: дощувачів (розбризкуючих головок, форсунок), електромагнітних клапанів (відповідають за відкриття-закриття, регулювання витрати і подачі води до зон поливу), контролера (автоматизоване управління поливом). Додаткове обладнання: поліетиленові трубопроводи, фітинги з'єднання трубопроводу, датчики (дощу, вологості тощо). До безперечних переваг систем автоматичного поливу відноситься рівномірність зрошення, економія води, точність у дозуванні води, своєчасність поливу та зведення ручної праці до мінімуму.
    Системи автоматичного поливу просто незамінні на заміських ділянках. Нарешті всі починають розуміти, що системи поливу - це далеко не розкіш, а просто економія особистого часу і сил. Важкі відра, довгі шланги, нерівномірне зрошення - ось знайомі багатьом недоліки ручної роботи. Сьогодні системи поливу газону встановлюються не тільки на маленьких заміських ділянках, але й на великих площах муніципального значення: стадіони, парки і т.д.
       Мине ще де-який час - і садівники країни просто забудуть, що таке ручна праця, адже головне те, що система автополиву просто не вимагає ретельного контролю. Ви можете вже бачити сьомий сон, в той час як вірна конструкція поливає кущі полуниці. Одна з найважливіших переваг систем автоматичного поливу - економія водних ресурсів завдяки унікальним конструкціям дощувачів, тип яких можна підібрати таким чином, щоб задовольнити будь-які потреби Ваших рослин.
    Гарний полив ручним способом неможливий. І не вірте тому, хто стверджує, що полити вручну просто. Напевно ця людина і не пробувала поливати сад кожен день, та ще й у певний час певною кількістю води. Для цього й існує "робот" під назвою автополив. Необхідно лише один раз встановити і налаштувати систему автоматичного поливу і можна більше не турбуватися про регулярність поливу саду.
    При монтажі систем автоматичного поливу в Полтаві та області компанія Акватерм використовує продукцію фірми Hunter (США). Що особливого в продукції компанії Hunter? Hunter industries протягом десятиліть виробляє високоякісне обладнання для поливу. Ми віддаємо перевагу продукції Hunter через його чудові експлуатаційні характеристики. При замовленні монтажу систем автоматичного у нас, Ви отримуєте безкоштовні послуги з проектування та прорахунку системи автополиву.
Типи дощувачів (розпилювачів)
 
      Дощувачі hunter для систем автоматичного поливу можуть бути наступних типів:
  Статичні розпилювачі (віялові, зонтичні, поливальні розетки) забезпечують полив фіксованого сектора або сектора з регульованою відстанню, зазвичай  не більше 6-8м.
  Роторні розпилювачі з механізмом кругового обертання, які застосовуються як у приватних володіннях, так і на міських об'єктах: у парках, на спортивних полях і т. д., слід пам'ятати, що ефективно такі розпилювачі працюють на великих площах, від  60 м.кв.

   Статичні дощувачі призначені для поливу невеликих ділянок з обмеженою площею або густо засадженим ландшафтом. Вони дозволяють домогтися гарної рівномірності поливу, але зазвичай сопла відрізняються великою витратою води. Важливою особливістю статичних дощовиків є можливість вирішувати проблеми нестандартного поливу, використовуючи спеціальні насадки (полив смугою, струменевий полив, баблери (зонтичні)).
      Статичні дощувачі hunter застосовують для поливу рельєфних ділянок з підвищеною складністю доступу. Особливість такого зрошення полягає в тому, що дощувачі, які знаходяться в неробочому режимі на рівні ґрунту, під час поливу піднімаються і розбризкують воду.
   Залежно від розмірів рослин, що поливаються -  можна купити дощувачі hunter з різною довжиною і висотою підйому над землею (від 10 до 30 сантиметрів). Інтенсивність і спрямованість розбризкування регулюється за допомогою спеціальних насадок (форсунок). Наприклад, для вузьких протяжних ділянок за допомогою насадки можна налаштувати режим полосного поливу. Крім того, насадками регулюється і дальність розбризкування або ж її повна відсутність (баблери, або зонтичний полив).
    
     Роторні дощувачі hunter представляють собою рухливу систему з направленим під градусом до горизонту соплом і є більш економічними, ніж статичні. Роторні розбризкувачі існують в трьох модифікаціях: малої, середньої і далекої дії, максимальна довжина струменя 20м, кут зрошення від 10° до 360°. Полив здійснюється у вигляді струменя, який обертається по певній траєкторії, що забезпечує водою рослинність на площі від 8,5м до 15,5м. Також однією з переваг є можливість поливати рослини різної висоти, які знаходяться поруч.
    Купити роторний дощувач можна для зрошення грунтів на клумбах, галявинах, присадибних ділянках, дачах, приватних територіях і в будь-яких інших випадках, коли необхідний постійний полив рослин на великій площі.
  На сьогоднішній день функціонал роторних дощувачів hunter представлений у широкому асортименті, який дозволяє підібрати систему з відповідними для кожного конкретного випадку параметрами. При виборі пристрою варто звернути увагу на потужність дощувача, площу поливу, траєкторію руху струменя і кут її обертання. Ці параметри повинні збігатися з вимогами до догляду за рослинами, які є на території, де буде розміщуватися система. Також має значення висота штока і швидкість обертання розбризкувача.
Крапельне зрошування
 
    Цей спосіб поливу найбільш ефективний і економічний для овочів, виноградників, квітників, живоплотів і густих чагарникових груп на садово-паркової території. Вода подається безпосередньо в прикореневу зону і використовується рослинами практично на 100%. Такий результат досягається за рахунок шланга краплинного зрошення, в який вбудовані крапельниці. Це дає можливість, не пошкоджуючи листя і квіти, доставляти воду в найзакритіші та віддалені місця ділянки. Рослини завжди будуть забезпечені оптимальною кількістю вологи, а якщо ви застосовуєте і системи фертигації (подачу добрив з поливною водою), то кращі умови для рослин не можна і придумати. Крапельне зволоження значно полегшує ручну працю на дачній ділянці, зменшує ріст бур'янів і підвищує врожайність на 30-70%. Також до переваг цього способу зрошення потрібно віднести вільне переміщення по території  зрошуваної ділянки, не залежно від часу здійснення поливу.    
Прикореневий полив
 
    Якщо Ви хочете щоб молоді дерева та рослини добре росли - потрібно правильно діяти з самого початку. Використання як поверхневого, так і прикореневого поливу стимулює ріст коренів вглиб, таким чином вони стають більш захищеними. Система прикореневого поливу, запатентована фірмою Hunter вирішує повний комплекс питань для забезпечення гарного росту і розвитку рослин.
  Система поливу коренів розроблена спеціально для того, щоб вода, кисень і поживні речовини проникали всередину навіть щільною грунту і забезпечували здоровий ріст коренів як у поверхні, так і глибоко під землею. Особливістю даної системи є запатентований пристрій, що складається з заслінок, які дозволяють подавати воду точно в те місце, куди потрібно, і додають жорсткості поливальному циліндру, завдяки чому його легко встановлювати. Циліндри випускаються трьох типів і розрізняються тільки довжиною і, відповідно,  кількістю ступенів.
      Основні переваги прикореневого поливу:
- запатентована конструкція StrataRoot (інноваційна система внутрішніх перегородок рівномірно розподіляє воду  як у глибині, так і біля поверхні);
- покращений  баблер, який компенсує тиск (два варіанти: 0,946 л/хв і 1,89 л/хв);
- міцний з'ємний ковпачок (захищає і дає можливість для легкого технічного обслуговування баблеру і запірного клапану);
- можливість попереднього встановлення запірного клапана з тривалим терміном служби. (запобігає протіканню при установці в понижених зонах);
- тканинний фільтр-чохол (захищає корпус від засмічення при установці в піщаних грунтах (опційно))
Системи автоматики Hunter
 
    Ефективне функціонування всієї системи забезпечує електронний блок управління. Саме цей пристрій, зберігає в собі програми зрошення (яку ділянку в який день,  в який час і скільки разів поливати) і може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Блок управління однаково добре функціонує в приміщенні і на вулиці.
  Також до них за допомогою кабелів можна підключити датчики вологості і дощу. Такі системи мають дисплей, настроюються по індивідуальним потребам рослин і дають  максимальні можливість програмування режимів.
Клапани керування Hunter
 
  Виконуючі механізми системи автоматики - електромагнітні клапани, які автоматично відкривають доступ води з магістральної в розвідні труби і далі – в дощувачу. Відкриттям клапана управляє заздалегідь запрограмований контролер.  Крім того, можлива робота клапана в повністю ручному режимі. Клапани бажано охороняти від перепадів температури, а ось підвищений тиск їм не страшно. Засмічення для них також не критичні, оскільки клапани обладнають сітчастими фільтрами. На зиму систему клапанів демонтують або продувають.
Датчики Hunter
 
Датчик (бездротовий) дощу Wireless Rain Clik
  Wireless Rain-Clik - Перший надійний безпровідний датчик дощу. Це перший справді надійний бездротовий датчик дощу, який позбавить вас від необхідності в монтажі  будь яких  кабельних мереж для сигналу. Комплект складається з самого датчика і приймального пристрою, який підключається до контролеру. Дальність передачі даних від датчика до приймального пристрою до 100 метрів. Унікальна запатентована система Quick Response дозволяє йому моментально з першими краплями дощу заблокувати систему.

Датчик вітру Hunter Wind Clik
  Wind-Clik Інформаційна система управління поливом під час сильних поривів вітру. Подивіться на таблицю характеристик будь-якого дощувача і ви побачите, що дані отримані в результаті досліджень в умовах відсутності вітру. Зазвичай, в реальному світі, не кожен день є безвітряним і  деякі типи дощувачів, коли пориви вітру посилюються, можуть змінювати свою траєкторію поливу, внаслідок чого площа перекриття може змінитися. Система Hunter Wind-Clik пропонує найбільш ефективне рішення даної ситуації: при досягненні налаштованого значення швидкості вітру система вимкнеться, після чого система поливу автоматично перезавантажується, коли умови стають більш прийнятними. З системою Wind-Clik Ви зможете зберегти воду, нерви і гроші, так як Ваша система буде працювати тільки тоді, коли це необхідно. Для ефективності контролю поривів вітру Ви можете придбати систему Wind-Clik замість того, щоб просто дивитися на те як вітер псує Ваш полив

Датчик дощу Mini Clik
  MINI-CLIK - прості, точні і надійні датчики дощу. Немає нічого більш безглуздого, ніж зрошення зелених насаджень під час дощу. Датчик дощу - це найпростіший і найбільш дієвий спосіб попередити спрацьовування системи поливу під час випадання опадів. Легко встановлюється на будь-яку зрошувальну систему, датчик Mini-Clik заблокує роботу пульта управління до того моменту, поки вологість після дощу не знизиться до бажаного  рівня. Спеціальні диски, що знаходяться всередині датчика, абсорбують воду і потім розширюються пропорційно кількості опадів, що випали, ініціюючи тим самим спрацьовування кінцевого переривника і тимчасове припинення програми поливу. У міру висихання, ці кільця стискуються звільняючи переривник, ланцюг замикається і пульт управління починає функціонувати в звичайному режимі. Датчик Mini-Clik буде безвідмовно служити вам з року в рік.

Датчик дощу миттєвого спрацювання Rain Clik
     Rain-Clik - Надійний датчик дощу з моментальною дією. Раніше, для того, щоб спрацював датчик дощу, в ньому повинно було накопичитися певну кількість води. З появою Rain-Clik ця проблема залишилася в минулому - датчик з технологією Quick Response спрацьовує з появою перших крапель дощу. Цей доопрацьований і надійний датчик забезпечить тривалу безперебійну роботу. Поставляється з опцією Freeze-Clik, яка припиняє полив, якщо температура падає нижче 3 С. З таким датчиком швидкого реагування Ви можете забути про  несподівані заморозки.

Датчик заморозків Freeze Clik
    Freeze-Clik - Простий і надійний датчик заморозків. Якщо погодні умови у вашій кліматичній зоні схильні  до частої і різкої зміні, і є ймовірність настання раптових заморозків, то датчик Freeze-Clik для вас незамінна річ. Він, у разі зниження температури нижче 3 градусів автоматично призупинить роботу системи, а потім, коли погодні умови нормалізуються, розблокує її. Простий в монтажі і підключенні. Немає необхідності додатково налаштовувати датчик. Точно вимірює температуру навколишнього середовища на весь термін експлуатації.

Міні-Погодна станція Hunter MWS
      Міні-погодна станція. Контроль системи автоматичного поливу за допомогою датчиків вітру, дощу і температури.  Безсумнівно, Ви можете просто дивитися у вікно щодня і вирішувати,  коли запускати полив, але це суперечить  сенсу автоматичної роботи системи. Дійсно, що Вам потрібно - це автоматичний пристрій, який буде самостійно приймати рішення на дозвіл поливу залежно від сили вітру, сили дощу або ж сильного зниження температури. З міні-погодної станцією Hunter MWS, Ви отримуєте три унікальних датчика різного типу в одній компактній складальної одиниці. Датчик дощу Mini Clik вимикає дощувачі під час дощу і утримує їх у вимкненому стані, доки не знизиться рівень вологості. Датчик морозу Freeze-Clik автоматично запобігає активації системи, зупиняючи потік води коли температура навколишнього середовища близька до замерзання. Датчик вітру Wind-Clik вимикає систему під час сильних поривів вітру, і потім автоматично її перезапускає, коли погодні умови стають більш сприятливими. Легка в установці і легка у використанні, міні-погодна станція бере на себе відповідальність за той час, протягом якого Ви не повинні здійснювати полив.
    Компанія Акватерм виконує увесь спектр послуг, від проектування систем автополиву, до поточного обслуговавання та консерваційних робіт. Ми гарантуємо якість виконаних робіт та, являючись партнером Hunter в Полтаві, підтримуємо гарантійний сервіс обладнання. Звернувшись до наших спеціалістів Ви не будете хвилюватися про стан Вашого саду та присадибної ділянки.
Назад до змісту | Назад до головного меню